TarihçeKurumsal Bilgiler

Kurumsal bilgiler sayflarını inceleyebilir ve Hasmatik hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


1972' den Günümüze Hasmatik

Hasmatik firmasının temelleri 1972'de Halit Samancı tarafından atılmıştır. 40 yılı aşkın süredir cam ve metal kullanarak yapı sektöründe hizmet vermekte olup Türkiye' de lider konuma ulaşmıştır. Her geçen gün kabiliyetlerini ve kapasitesini geliştirmektedir. Çevreye duyarlı, kaynakları en doğru şekilde kullanarak ve etkin üretim anlayışı ile her geçen gün büyüyen Hasmatik, fabrikasını son model ve en ileri teknoloji makine parkuru ile donatmakta ve sürekli olarak yenilemektedir.

Hasmatik dünya genelinde de pek çok farklı ülkede faaliyet göstermektedir.

Hasmatik üstün kalitesini belgelendirmek için ISO 9001 - 2008 kalite yönetim sistemi ile üretim yapmaktadır.

Sürdürülebilir gelişme kurallarını firmamızın ayrılmaz bir parçası olarak kabul ederek,bunun yanı sıra kurumsal sosyal sorumluluk ilkelerimiz ve sürdürülebilir iş faliyetlerinide şirket genelinde somutlaştırmış bulunmaktayız.

Hasmatik ailesi olarak felsefemiz ; Ahlaki kurallara uygun, yasalara ve ülke insanına saygılı, bayrak sevgisiyle dolu, ülkesini her zaman en üst seviyede görmeyi hedefleyen, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, kalite felsefesini ve çalışanlarıyla birlikte verimliliğini arttırmayı ana hedefi olarak kabul etmiş, daima en iyiyi üretmek isteyen, elindeki kaynakları en doğru şekilde kullanıp etkin ve verimli üretim hedefleyen, zamanında yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun, tek seferde doğru şekilde yapan ve müşterilerine en iyi hizmeti sunup onları mutlu kılan bir dünya markası olmaktır.

Bu vesile ile bizi bu günlere taşıyan şirket olarak mükemmel bir itibar oluşturmamızı sağlayan müşterilerimize saygı ve sevgilerimizi en içten dileklerimizle arz ederiz.Vefat eden değerli şirket kurucumuz Sn. Halit Samancı ve oğlu Murat Selman Samancı’ ya ALLAH CC’ den rahmet diliyoruz.